Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Krzynowłoga Mała - Oferty sprzedaży nieruchomości

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:642 m²

Komfortowy dom w spokojnej, zielonej okolicy - Krzynowłoga Mała Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący z garażem, położony na zagospodarowanej działce w cichej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

69 675 zł929 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane o pow: 929 m2, 1028 m2, 1361 m2 w miejscowości Janowo w gminie Nidzica. Działki znajdują się w sąsiedztwie szkoły podstawowej, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Bartniki

Bartniki(Krzynowłoga Mała + 16 km)

310 000 zł14 468 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dom w stanie surowym, położony na przestronnej działce o powierzchni 1,45 ha. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piwnice Wielkie

Piwnice Wielkie(Krzynowłoga Mała + 23 km)

599 000 zł160 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 400 m²

Z przyjemnością oferujemy Państwu klasyczne siedlisko o łącznej powierzchni 3,74 ha w miejscowości Piwnice Wielkie na pograniczu kurpiowsko-mazurskim. Na częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piegłowo-Wieś

Piegłowo-Wieś(Krzynowłoga Mała + 21 km)

1 200 000 zł793 m² 1 513,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 641 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość przemysłową położoną w dogodnej lokalizacji w pobliżu Mławy. Obiekt idealny pod działalność produkcyjną, magazynową lub logistyczną. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Rynek

Przasnysz(Krzynowłoga Mała + 17 km)

499 000 zł137,40 m² 4 650,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Przasnysza przy ul. Rynek. Budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 137,4 m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mącice

Mącice(Krzynowłoga Mała + 23 km)

30 000 zł630 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Mącice, gmina Chorzele Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Mącice (gmina Chorzele). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Cicha

Janowo(Krzynowłoga Mała + 20 km)

67 000 zł1 028 m² 65,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tu się zrobiło naprawdę pięknie, przyjemnie i gościnnie. Nie męczy tu nikogo zgiełk miasta, a wszystkie potrzeby społeczne zaspokajane są na miejscu. O kontakt z przyrodą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kuklin

Kuklin(Krzynowłoga Mała + 24 km)

3 800 000 zł31 601 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3 ha 1601 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rąbież(Krzynowłoga Mała + 25 km)

649 000 zł143 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 oraz ogrzewany garaż przylegający do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Woli Wierzbowskiej, pomiędzy Ciechanowem a Przasnyszem (trasa z Warszawy na Mazury) o łącznej powierzchni 30a. Z jednej strony graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Krzynowłoga Mała

Krzynowłoga Mała,mazowieckie

759 000 zł260 m² 2 919,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 490 m²

Oferta na wyłączność Agencja Nieruchomości domiwa nieruchomości mazowieckie oferuje do kupna niepowtarzalną nieruchomość o łącznej powierzchni 1ha 490 m2 z pięknym stawem , na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzynowłoga Mała

Krzynowłoga Mała,mazowieckie

815 000 zł190 000 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gospodarstwo rolne z zabudowaniami.Budynek mieszkalny 100m2, obora 360m2,budynek gospodarczy 50m2 .Wszystkie budynki murowane stan dobry.500m od asfaltu.Wodociąg gminny, gaz w planach.Ziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzynowłoga Mała

Krzynowłoga Mała,mazowieckie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko - działka zabudowana domem i budynkiem gospodarczym. Na obydwu budynkach nowa więźba dachowa i nowe dachy z blachodachówki. Działka położona jest w środku miejscowości,.